Náš cíl

Česko-lichtenštejnská společnost, která formálně vznikla 1. února 2018, si klade za cíl rozvoj vzájemných vztahů a podporu všech aktivit, které obě země propojují. Na programu má nejen společenská setkání, ale i vzdělávací přednášky, konference, výstavy nebo poznávací cesty.

Jsme přesvědčeni, že obě země, které sdílejí společnou historii, tradice a civilizační hodnoty, mohou ze vzájemného hlubšího poznávání a intenzivnější spolupráce mnoho získat. Věříme, že touto cestou se můžeme lépe vyrovnat s traumaty minulosti, snáze se vypořádat se stávajícími problémy, a především tvořit příležitosti a vize pro budoucnost. K tomu chceme aktivně a dlouhodobě přispívat.


The newly established Czech-Liechtenstein society started its activity with a ceremonial evening held in Lobkowicz Palace at Prague Castle on 11 April 2018.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.