Přednáškové odpoledne - 300 let od založení Lichtenštejnského knížectví

Česko-lichtenštejnská společnost ve spolupráci s neziskovou organizací Post Bellum zve širokou veřejnost na sérii přednášek o lichtenštejnské současnosti a historii. Akce se uskuteční 4. dubna 2019 od 16 do 18 hodin ve velkém sále Městské knihovny v Praze. Vstup zdarma.

Členská schůze spolku

Setkání členů Česko-lichtenštejnské společnosti se uskuteční 4. dubna 2019 od 18.30 v restauraci Nuance na adrese Malé náměstí 138/4, Praha 1. 

Cesta do Vídně

O víkendu 12. a 13. května navštívíme rakouskou metropoli a její okolí. První den zamíříme na hrad Liechtenstein. Druhý den je na programu prohlídka lichtenštejnského Městského paláce a galerie Albertina. 

Koncert v lichtenštejnském paláci ve Vídni

V sobotu 15. června se členové společnosti zúčastní mimořádného koncertu Lednicko/Valtického hudebního festivalu, který se koná na oslavu 300 let od vzniku Lichtenštejnského knížectví. 

Víkend na jižní Moravě

O víkendu 28. - 29. září se uskuteční již druhé výjezdní zasedání Česko-lichtenštejnské společnosti do lednicko-valtické oblasti. V sobotu navštívíme zahajovací koncert Lednicko/Valtického hudebního festivalu v zámecké jízdárně v Lednici. Další program víkendu bude upřesněn. 

Lednicko/Valtický hudební festival

Česko-lichtenšejnská společnost se zúčastní zahajovacího galavečera Lednicko/Valtického hudebního festivalu, který se uskuteční 28. září 2019 v Lednici.

Předvánoční setkání

Na konci roku, 5. prosince, se sejdeme ve Vinit Baru v Praze, na adrese Na Příkopě 853/10. Těšíme se na hojnou účast členů spolku a jejich přátel. 

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.