Lichtenštejnský den na festivale Smetanova Litomyšl

Trocha poučení během přednášky o Lichtenštejnsku, mnoho kulturních zážitků na vernisáži výstavy akvarelů z lichtenštejnských knížecích sbírek a také na večerním koncertu mezinárodního lichtenštejnského souboru Ensemble Esperanza. Především ale řada inspirativních setkání a myšlenek. To byl ve zkratce LICHTENŠTEJNSKÝ DEN na hudebním festivalu Smetanova Litomyšl, kterého se zúčastnila mimo jiné lichtenštejnská velvyslankyně v ČR JJ Maria-Pia Kothbauer, ředitel lichtenštejnských knížecích sbírek a kurátor výstavy Johann Kräftner nebo honorární konzul Lichtenštejnska v ČR Daniel Herman.


Zleva: honorární konzul Lichtenštejnska v ČR Daniel Herman, ředitel lichtenštejnských knížecích sbírek a kurátor výstavy Johann Kräftner a lichtenštejnská velvyslankyně v ČR J.J. Maria-Pia Kothbauer

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.